חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
בדיקת הלוואה לעסק ב-3 שלבים

נתחיל בשאלון קצר המורכב מ-3 שלבים בלבד, על מנת להבין טוב יותר את הצרכים הייחודיים של העסק שלכם.

לאחר מילוי הטופס, אנחנו ניצור אתכם קשר על מנת להתאים לכם את ההלוואה המשתלמת והמתאימה ביותר!

ליצירת קשר וייעוץ מקצועי

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

הלוואה לעצמאיים

לקוחה של פפר פיננסים שקיבלה הלוואה לעצמאיים
תוכן עניינים
בדיקת הלוואה לעסק ב-3 שלבים

נתחיל בשאלון קצר המורכב מ-3 שלבים בלבד, על מנת להבין טוב יותר את הצרכים הייחודיים של העסק שלכם.

לאחר מילוי הטופס, אנחנו ניצור אתכם קשר על מנת להתאים לכם את ההלוואה המשתלמת והמתאימה ביותר!

הלוואה לעצמאיים היא הרבה פעמים כלי עבודה שאי אפשר לפעול בלעדיו במיוחד לנוכח הדרמות הכלכליות העולמיות המשפיעות על המשק המקומי והעולמי. עצמאים רבים יודעים שהלוואות הן בדרך כלל האמצעי האחרון שיכול לעזור להם לשמור על פעילות עסקית תקינה והדרך היחידה להבטיח את העתיד של העסק.

מוסדות פיננסיים מציעים הלוואות מסוגים שונים לעצמאים; לכל הלוואה יש יתרונות וחסרונות משלה. לפני שמגישים בקשה להלוואה, חשוב להבין איזו הלוואה תשרת את הפעילות העסקית ואיזו תכביד עליה. כדי להתאים את ההלוואה לצרכים העסקיים של העצמאי חשוב שהוא יבין את האפשרויות העומדות לפניו ויקבע איזו אפשרות היא המתאימה ביותר לו ולעסק שלו.

עצמאים? יועץ עסקי ופיננסי יכול להדריך אתכם בתהליך לקבלת ההלוואה ויעזור לכם לנצל אותה ביעילות למען העסק ועתידו. הינה כל מה שאתם צריכים לדעת על הלוואות לעצמאים ועל דרכי השימוש בהן.

איך הלוואות לעצמאים יכולות לעזור לעסק?

עצמאים ומנהלים עסק? חשוב שתדעו – הלוואה לעצמאים יכולה להועיל מאוד לכם ולעסק שלכם:

 1. היא יכולה להעשיר את תזרים המזומנים שלכם ולכסות את ההוצאות השוטפות של העסק. הדבר חשוב במיוחד בתקופות האטה שבהן ההכנסות נמוכות מהצפוי.
 2. בזכות ההלוואה תוכלו להשקיע בעסק – לרענן את המלאי, לרכוש אביזרים, להצטייד או להרחיב את השירותים. ההשקעה בעסק תעזור לכם להגדיל את מאגר הלקוחות ואת ההכנסות.
 3. הלוואה לעצמאים מחזקת את דירוג האשראי שלהם. אם תקפידו לשלם בזמן את ההחזרים החודשיים, תשפרו את דירוג האשראי שלכם ותגדילו את סיכוייכם לקבל הלוואות נוספות בעתיד.

לא נטעה אם נאמר שהלוואה היא כלי עבודה יעיל וחשוב לעצמאיים שמעוניינים לנהל את תזרים המזומנים שלהם, להשקיע בעסק ולחזק את דירוג האשראי בבנק. עם זאת, לפני שאתם מקבלים הלוואה חשוב שתבחנו את התנאים שלה ותעריכו את היכולת שלכם לעמוד בהם.

אילו הלוואות מתאימות לעצמאים?

יש כמה סוגים של הלוואות לעצמאים, ואפשר להתאים כל הלוואה לצרכים של העסק ושל בעל העסק:

 1. הקצאת אשראי לעסק – הלוואה זאת עוזרת לעצמאים להשתמש באשראי הנוסף המוקצה להם לכל צורך ולכל מטרה, ולכן היא נחשבת אופציה גמישה ונוחה.
 2. הלוואת סולו – שיכולה לשמש גם לכיסוי הוצאות עסקיות וחלקן גם להוצאות אישיות. לרוב קל יותר להשיג הלוואות סולו לעצמאים כיוון שהן מסתמכות על כושר האשראי של העצמאי ולאו דווקא על התחזיות העסקיות שלו.
 3. מימון ציוד – הלוואה מסוג זה רלוונטית במיוחד אם צריך לשדרג ציוד פעיל או לרכוש ציוד חדש. ההלוואה מובטחת באמצעות הציוד עצמו, ולכן היא מועדפת על מרבית המוסדות הפיננסיים, והם בתורם מאשרים אותה במהירות ללא בירוקרטיה מעיקרה.
 4. מינוף – אם יש בבעלות העצמאים נדל"ן או נכסים פיננסיים שמעותיים, אתם יכולים למנף אותם להלוואה משתלמת במיוחד ולהשתמש בסכומי ההלוואה כדי לחזק את הפעילות העסקית ואף להרחיב אותה. הלוואות כנגד נכסים מאופיינות בריביות נמוכות ובתנאי החזר נוחים, ולכן הן אטרקטיביות במיוחד לעצמאים.

כדי למצוא את ההלוואה שמתאימה לכם ולצרכים העסקיים שלכם, עליכם להגדיר את היעדים שלכם, לנתח את המצב הפיננסי שלכם ולהעריך את המטרות העסקיות לטווח הארוך. כדי לעשות את זה בהצלחה תוכלו להתייעץ עם יועץ פיננסי ולקבל יחד אתו את ההחלטה הנכונה.

מה צריך לעשות כדי לקבל הלוואה לעצמאים?

אם אתם עצמאים שזקוקים להלוואה, כדאי שתאמצו גישה ששונה מעט מהגישה הנדרשת לקבלת הלוואות מסורתיות. מדובר בתהליך מורכב שיש להיערך אליו מבעוד מועד ולהתכונן היטב. כך תעשו את זה:

 • הכינו את הניירת – המוסדות המממנים זקוקים לאסמכתאות המעידות על הכנסה קבועה ועל יציבות פיננסית. כעצמאים תצטרכו להכין את הניירת המעידה על הפעילות העסקית שלכם כמו דוחות המס, דוחות בנקאיים, דוחות רווח והפסד וכל מסמך רלוונטי אחר. אם תקפידו לאסוף את כל הניירת ותגישו אותה למוסדות המממנים, תקבלו את ההלוואה מהר יותר.
 • שפרו את דירוג האשראי שלכם – דירוג אשראי טוב יגדיל את הסיכויים שלכם לקבל הלוואה לעצמאים. איך תשפרו את דירוג האשראי? שלמו חשבונות בזמן והשתמשו בתבונה באשראי הפעיל שלכם. עקבו אחר דוחות האשראי שלכם ואתרו שגיאות שעלולות להשפיע לרעה על הדירוג שלכם.
 • החליטו איזו הלוואה תועיל לכם – הלוואות שונות נדרשות לצרכים פיננסיים שונים. איזו הלוואה אתם צריכים? הלוואת סולו או הלוואה לעסק? הקצאת אשראי או מימון ציוד? לא בטוחים איזו הלוואה מתאימה לכם? צרו אתנו קשר ונשמח לסייע לכם בבחירת ההלוואה המתאימה ביותר עבור העסק שלכם.
 • ערכו סקר שוק וחפשו את המוסד הפיננסי המתאים – לא כל המוסדות הפיננסיים מתאימים לעוסקים עצמאים, ולכן חשוב לחפש מוסדות פיננסים שמתמחים בעבודה עם עצמאים (גם מוסדות בנקאיים וגם מוסדות חוץ בנקאיים). איך עורכים סקר שוק? משווים בין מסלולי ההלוואות המוצעים לעצמאים בכל אחד מהמוסדות הפיננסיים, משווים את שיעורי הריבית המוצעים, בודקים את תנאי ההחזר ואת הגמישות של המוסד המממן ומגישים בקשה להלוואה במקום המתאים.
 • הכינו את הבטוחות – אם יש לכם דירוג אשראי בעייתי או הכנסה לא יציבה, חפשו ערבים או הכינו בטוחות. רכוש הוא בטוחה טובה שתגדיל את הסיכויים שלכם לקבל הלוואה במהירות.
 • היעזרו ביועץ עסקי ופיננסי – עבודה עם יועץ פיננסי תקל עליכם בתהליך הארוך והמייגע לקבלת הלוואה ואף תקצר אותו, שכן הוא ינהל מו"מ פרודוקטיבי עם הבנק ו/או המוסד הפיננסי "וידבר בשפתו". היועץ הפיננסי שלכם יעזור לכם להבין את האותיות הקטנות של כל הלוואה, לנתח כל הצעה למימון ולהתאים את המימון ליעדים העסקיים שלכם.

זכרו שהתהליך לקבלת הלוואה יכול להיות מורכב וארוך, אך תכנון קפדני, מחקר מקדים והכוונה מקצועית יובילו אתכם למסלול ההלוואה הטוב ביותר בשבילכם.

כסף שעצמאיים קיבלו בעזרת הלוואה לעצמאיים

הלוואות לעצמאים מקבלים עם פפר פיננסים

חיפוש הלוואה שמתאימה לעצמאים איננו תהליך פשוט, ואין להקל בו ראש. חשוב להבין את כל ההיבטים של ההלוואות המוצעות לכם ולברר את השלכות הנלוות להתחייבות כספית גדולה לתקופה ממושכת. הצוות המקצועי של פפר פיננסים ייעץ לכם וילווה אתכם לכל אורך הדרך עד לקבלת ההלוואה. יחד נוכל להעריך את המצב הפיננסי שלכם ונבדוק איך ההלוואה תשפיע על דירוג האשראי שלכם ועל היכולת שלכם לקבל הלוואות נוספות בעתיד; איתנו תוכלו לדעת אם הלוואה היא הדבר הנכון בשבילכם, ולקבל החלטה נכונה; אנחנו ננתח את הסכם ההלוואה, את שיעורי הריבית ואת תנאי ההחזר וננהל משא ומתן עם המוסד הפיננסי כדי שתקבלו את התנאים הטובים ביותר; יחד נברר אם ההלוואה תועיל לכם לאורך זמן ונבדוק איך לנצל אותה ביעילות כדי להרוויח ממנה.

עצמאים וצריכים הלוואה? אל תצאו לדרך לבד, בשביל זה אנחנו כאן. דברו איתנו, כי הלוואות לעצמאים מקבלים רק עם פפר פיננסים.

רואה חשבון אלון פפר
רואה חשבון אלון פפר

רואה חשבון מוסמך ובעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת קולומביה בארה"ב בהצטיינות. מומחה בגיוס אשראי ומימון, ניהול כספים ובעל עשרות שנות ניסיון עבודה מצטבר בחברות מקומיות ובינלאומיות.

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

לקריאה נוספת
חיפוש

תפריט נגישות

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

פפר פיננסים - סיירת המטכ"ל של היועצים הפיננסיים בישראל!
נגן וידאו אודות אלון פפר מחברת פפר פיננסים
מימון בתקופת אי וודאות ומלחמה ובפרט בזמן מלחמת חרבות ברזל