חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
בדיקת הלוואה לעסק ב-3 שלבים

נתחיל בשאלון קצר המורכב מ-3 שלבים בלבד, על מנת להבין טוב יותר את הצרכים הייחודיים של העסק שלכם.

לאחר מילוי הטופס, אנחנו ניצור אתכם קשר על מנת להתאים לכם את ההלוואה המשתלמת והמתאימה ביותר!

ליצירת קשר וייעוץ מקצועי

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

ייעוץ כלכלי לעסקים

יועץ כלכלי לעסקים
תוכן עניינים

הלקוחות העסקיים שמקבלים ייעוץ כלכלי, ליווי, סיוע ותמיכה מחברת פפר פיננסים, מספרים על שיפור מהיר, מתמיד ומתמשך ברווחי העסק, על תהליכי צמיחה שלא עוצרים לרגע, על טיוב האובליגו הבנקאי, על איזון תזרים המזומנים ובאופן כללי על שיפור וייעול ההתנהלות הארגונית. תהליכים אלה הם בדרך כלל מהירים מאוד ומותאמים לארגון העסקי, לאופיו ולצרכיו הפיננסיים. כיוון שיש חשיבות רבה לעבודה משותפת עם חברת ייעוץ פיננסי בדרך להצלחה עסקית, אנחנו לא מתחילים בעבודה עד שאנחנו עורכים ללקוחותינו בדיקת התאמה מקיפה לשירות המוצע, ועד שאנחנו מעריכים ביסודיות את צורכי העסק ואת סיכויי ההצלחה שלו.

אם אתם מנהלים עסק שנמצא בתהליכי צמיחה ומתלבטים איך לגייס כספים ביעילות ובהתאם ליכולות העסק; אם העסק שלכם נקלע למצוקה כלכלית, ואתם מחפשים דרך לאזן את התזרים; ואם ניסיתם בעבר לגייס כספים מתאגידים בנקאיים וממוסדות פיננסיים ולא קיבלתם את מה שרציתם, הגעתם למקום הנכון. פפר פיננסים, חברת בוטיק למתן ייעוץ כלכלי ופיננסי, מנוהלת בידי צוות מוכשר ומקצועי ששם לו למטרה להחזיר אתכם ואת הארגון העסקי שלכם לדרך הנכונה להצלחה, לצמיחה, לשגשוג ולרווחה.

 

הכירו את הבית הפיננסי החדש שלכם

חברת פפר פיננסים היא חברת בוטיק ייחודית ויוצאת דופן בנוף היועצים העסקיים והפיננסיים בישראל. אלון פפר וענבר רוזנברג מנהיגים את פפר פיננסים בתבונה, בכישרון ובמקצועיות לטובת כל אחד מלקוחותיהם.

אלון פפר, רואה חשבון מוסמך ובעל תואר מוסמך במנהל עסקים, הוא מומחה בניהול כספים, בגיוס אשראי ובאיתור אמצעי מימון. ניסיונו העשיר נרכש לאורך עשרות שנים במגוון תפקידי ניהול פיננסי בחברות מקומיות ובין־לאומיות במגזר הפרטי והציבורי ובשוק ההון הישראלי והאמריקאי. לאלון ידע נרחב בתחום האשראי, ניסיון בניתוח חברות ודירוגי חוב, בתכנון ובגיבוש חבילות מימון לפרויקטים מגוונים, בפיתוח עסקי ובתכנון אסטרטגי. עבודתו מאופיינת בראייה מערכתית רחבה וביכולתו לגבש תוכניות עסקיות תוך ניתוח כלכלי מורכב וכתיבת תחזיות פיננסיות.

ענבר רוזנברג, מומחית בניהול כספים, בחשבות שכר ובשיפור תהליכים ארגוניים, תאפיין את צורכי העסק שלכם מזווית ראייה ייחודית של תכנון לוגיסטי וניהול כלל מערכתי. ניסיונה רב השנים בניהול לוגיסטיקה ארגונית ובניהול מחלקות שכר ומשאבי אנוש בחברות הייטק גדולות עומד לרשות לקוחות פפר פיננסים בדרך להתייעלות ארגונית, לשיפור, לחיסכון ולטיוב.

הצוות המנצח של פפר פיננסיים עובד סביב השעון לטובתכם, לטובת העסק, העובדים והלקוחות שלכם ומעמיד לרשותכם ניסיון מצטבר של שישים שנות עבודה בתחומי הייעוץ הארגוני הכלל מערכתי, הניהול הפיננסי העסקי תוך תמרון מושכל ומחושב בעולם ההשקעות הדינמי.

הודות לידע ולמיומנות המקצועית שלנו בפפר פיננסים העסק שלכם יצמח וישגשג. הכלים המקצועיים שתקבלו מאיתנו יאפשרו לכם לשפר את ההתנהלות הכלכלית והעסקית שלכם, להגדיל את ההון הארגוני, לשפר תהליכי ניהול ולייעל אותם ולנהל מערכות יחסים טובות עם המוסדות הפיננסיים לרווחתכם ולרווחת העסק שלכם.

ייעוץ כלכלי לעסקים עם פפר פיננסים

 

איך לתפור חליפה עסקית שמתאימה למידות העסק?

ייעוץ כלכלי לעסקים הוא הרבה יותר משירות עסקי מחושב וקר. בפפר פיננסים הייעוץ העסקי הוא דרך חיים והפתרון היחיד האפשרי לעסקים במשבר. הניסיון שלנו מלמד אותנו שכדי לחלץ עסק ממשבר, צריך לתפור לו חליפה עסקית שמתאימה בשלמות למידותיו.

אז איך עושים זאת? בפשטות. עובדים בשני מישורים עיקריים – במישור החיצוני ובמישור הפנימי.

למה הכוונה? ובכן, במישור החיצוני אנחנו משתמשים בכל הכלים הכלכליים העומדים לרשותנו כדי לאתר לעסק מקורות גיוס מתאימים. בדרך כלל נחפש פרסומים למענקים ולתמריצים לעסקים ממוסדות ממשלתיים, מעמותות ומקרנות פרטיות או ציבוריות. לאחר מכן נפנה למוסדות הפיננסיים השונים ונפעל לגיוס הלוואות בתנאים גמישים ונוחים ובהתאם לצורכי העסק.

במישור הפנימי נתמקד בהתייעלות הארגונית ונפעל כדי לשפר את הרווחיות של העסק בדרכים שונות. ננתח את ההתנהלות הכלכלית של העסק, נעקוב אחר תזרים המזומנים לאורך זמן ונשאף לארגן מחדש את המחלקות השונות ואת תפקידי המפתח בעסק כדי להוביל אותו להצלחה ולרווחיות כלכלית.

 

מה חברת פפר פיננסים יכולה לעשות למען העסק שלכם?

חברת פפר פיננסיים מסייעת לעסקים לגייס הלוואות מקרנות סיוע לעסקים בערבות המדינה, מקרנות אחרות, הלוואות פרטיות וממוסדות פיננסיים שונים. הניסיון הרב שלנו בהגשת בקשות להלוואות והקשרים ההדוקים שרכשנו ברבות השנים עם אנשי מפתח בתאגידים הבנקאיים, מאפשרים לנו לגייס הלוואות בקלות, ביעילות ובמהירות. אבל אנו לא מסתפקים רק בגיוס הלוואות. כדי שלקוחותינו יְמַצו את הפוטנציאל הכספי שההלוואות הללו מאפשרות, אנחנו גם מבצעים ניתוח כלכלי ופיננסי עמוק ומנתחים את יכולותיו של העסק לעמוד בתנאי ההחזר שלהן. אנחנו מתאימים את תזרים המזומנים של העסק לתנאי ההחזר של ההלוואה ומוצאים דרך לרתום את הכספים שגויסו לטובת אפיקי השקעה רווחיים גם כדי להגדיל את המחזור העסקי וגם כדי לסלק חובות במהירות.

חברת פפר פיננסים מסייעת לעסקים לערוך תוכניות עסקיות ולנהל משא ומתן עם תאגידים בנקאיים. אנחנו מציעים ליווי וייעוץ שוטף להנהלות ולדירקטוריונים של חברות וארגונים ותומכים בתהליכי התייעלות ארגונית לצורך הגדלת הרווחים.

מעבר לסיוע בניהול העסקי השוטף אנחנו פותחים ללקוחותינו דלתות בתאגידים בנקאיים ופיננסים שעימם יש לנו קשרים הדוקים. לעיתים קרובות כל מה שיועצי ההשקעות במוסדות הבנקאיים צריכים, הוא רק לשמוע את השם פפר פיננסים כדי לשנות את הגישה ולתת שירות יעיל ומועיל עם חיוך. מניסיוננו, אם חברת פפר פיננסים מעורבת בתהליכי ההתייעלות הארגונית ומגישה לעיון הבנק תוכנית מפורטת להבראה ולשיפור הרווחיות, הבנקאים מזהים בקלות את הפוטנציאל העסקי ויודעים שהעסק שנמצא בדרכו להצלחה.

 

ייעוץ כלכלי ועסקי מקצועי

 

חבילת ייעוץ כלכלי ופיננסי מלאה לעסקים

עסקים רבים מוצאים את עצמם דורכים במקום לאורך שנים אף שהם משקיעים מחשבה רבה בשיפור ההתנהלות הארגונית, באיזון התזרים ובייעול עבודת העסק. לצערנו, בעלי עסקים לא באמת מבינים מה נותן להם האשראי שהם צורכים, מה תמונת המצב האמתית של רווחי העסק ולמה הם לא מצליחים לרתום את ההלוואות שהם מקבלים למינוף העסק. במצב כזה נחוצה התערבות מידית וקבלת ייעוץ כלכלי, עסקי ופיננסי מקצועי.

חברה איכותית לייעוץ פיננסי מסייעת להנהלת העסק לקבל החלטות נבונות, להפסיק לכבות שריפות כלכליות מדי יום ולצאת לדרך חדשה שכוללת תכנון אשראי מדויק, ניתוח קצב הפירעון שלו והגדרת יעדים תקציביים ברורים.

תכנון פיננסי נכון הוא הבסיס לצמיחה עסקית בריאה בעסק. חברת פפר פיננסים תתאים לכם חבילה מלאה הכוללת ייעוץ עסקי לחברות. אנחנו ננתח את מצב העסק, נבנה תוכנית לבקרה נכונה של הכסף וננתב אותו לאפיקי צמיחה.

פפר פיננסים תביא לכם תוצאות מהירות באמצעות הגדלת השורה התחתונה של העסק ושיפור תזרים המזומנים שלו. ההנהגה המקצועית של פפר פיננסים תסייע לכם לקבל החלטות נכונות בקביעת המטרות העסקיות ובהגדרתן ובגיבוש יעדים ברורים גם לעסק וגם להנהלתו. עבודתנו מחייבת אותנו ללמוד את העסק שלכם לפני ולִפנים ולתת לכם ליווי אישי וצמוד עד לקבלת תוצאות בשטח. כדי ללוות את העסק להצלחה כלכלית נכתוב לכם תוכנית עסקית שתמצה את יכולותיו של העסק להתייעלות, נשפר את אסטרטגיית השיווק של העסק, נקפיד על תזרים מזומנים חיובי ונוודא גידול משמעותי במחזורים של העסק וברווחיותו.

 

שואפים להצלחה עסקית? עם פפר פיננסים ההצלחה מובטחת

קיימות חברות ייעוץ עסקי רבות, אך חברת הבוטיק הייחודית של פפר פיננסים מציעה לעסקים שירותי ייעוץ כלכלי ופיננסי רחבים שמתאימים לצורכיהם, ליעדיהם ולתכליתם. מטרתנו המוצהרת והעיקרית היא להפוך עסק מפסיד לרווחי ועסק רווחי לרווחי עוד יותר. בעבודה משותפת ופורייה עם יזמים פרטיים, בעלי עסקים, חברי הנהלות ודירקטוריונים אנחנו בוחנים את כל מרכיבי העבודה בעסק – התפוקה, המשאב האנושי, תנאי השכר של העובדים, דרכי ניהול המלאי וחומרי הגלם ונוקטים אמצעים לחיסכון, לטיוב ולייעול. אנחנו מוודאים שהעסק מנהל את התזרים, ולא התזרים מנהל אותו.

 

ייעוץ כלכלי לעסקים עם פפר פיננסים

חברת פפר פיננסים עומדת גם לרשות יזמים פרטיים שמתכננים להקים עסק ורוצים ליהנות משנות הניסיון הרבות שלנו וממקצועיות ללא פשרות. מחפש חברה המתמחה בתחום של ייעוץ כלכלי לעסקים או ייעוץ עסקי לעסקים? רוצה להקים עסק ולדבר בשפת ההצלחה מהיום הראשון? צור קשר ויחד נבנה תוכנית עסקית מיטבית שתבטיח התנהלות עסקית מחושבת ורווחיות מלאה. מנהלים עסק במשבר? בפפר פיננסים משברים הם קרש קפיצה להצלחה עסקית ולרווחיות. רוצים לדעת איך? דברו אתנו עוד היום ונתחיל לעבוד.

עם פפר פיננסים ההצלחה העסקית היא לא רק חלום. היא הבטחה. אז אל תחכו ("תחלמו"), תתקשרו.

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

לקריאה נוספת
חיפוש

תפריט נגישות

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

פפר פיננסים - סיירת המטכ"ל של היועצים הפיננסיים בישראל!
נגן וידאו אודות אלון פפר מחברת פפר פיננסים
מימון בתקופת אי וודאות ומלחמה ובפרט בזמן מלחמת חרבות ברזל