חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
בדיקת הלוואה לעסק ב-3 שלבים

נתחיל בשאלון קצר המורכב מ-3 שלבים בלבד, על מנת להבין טוב יותר את הצרכים הייחודיים של העסק שלכם.

לאחר מילוי הטופס, אנחנו ניצור אתכם קשר על מנת להתאים לכם את ההלוואה המשתלמת והמתאימה ביותר!

ליצירת קשר וייעוץ מקצועי

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

ייעוץ עסקי לחברות ולעצמאים

ייעוץ עסקי לחברות
תוכן עניינים

הייעוץ העסקי לחברות ולעצמאים נעשה בשנים האחרונות חלק בלתי נפרד מפעילות העסק ואמצעי משמעותי להבטחת הצלחתו. בעלי עסקים רבים מבינים שייעוץ עסקי מקצועי הוא חיוני לפעילות תקינה של העסק ובמיוחד נחוץ והכרחי בארגונים שמתמודדים עם משברים כלכליים. עם זאת, ישנם הרבה מנהלי חברות שאינם מבינים עד תום את המשמעות הרבה של תהליכי ייעוץ מתקדמים ויודעים מה חשיבותם ואיך הם מתבטאים בפועל. פעמים רבות ארגונים שדווקא מבינים את חשיבותו של הייעוץ העסקי, מחפשים אפיקי ייעוץ רבים אך לא מצליחים להתחייב לתוכניות העבודה שהם מציעים או ליישם אותן בצורה מיטבית, וכך הם מוצאים את עצמם תועים בסבך תוכניות הייעול ונאלצים לגנוז אותן בסופו של דבר.

אנחנו בפפר פיננסים יודעים כמה קשה להתחייב לתוכנית עסקית, לתהליכי ייעול מורכבים ומאתגרים ולרה-ארגון מנהלי רב מערכתי כולל. ולכן אנחנו מציעים ללקוחותינו הרבה יותר מתוכניות עסקיות מהפכניות. שנות הניסיון הארוכות שלנו, הידע הרב שצברנו והמיומנות המקצועית שמאפיינת את העבודה המשותפת שלנו עם יזמים, עסקים, חברות ותאגידים, מאפשרים לנו להציע ללקוחותינו חבילת ייעוץ עסקי מלאה שכוללת ליווי אישי צמוד ותמיכה לכל אורך הדרך.

בחלוף השנים השכלנו להבין שאין תחליף לליווי אישי, לעידוד ולתמיכה ופעמים רבות אלה נחוצים הרבה יותר מתוכניות הייעול, השיקום וההבראה של הארגון. כמי שמנהלים זה שנים רבות את חברת הבוטיק פפר פיננסים לייעוץ פיננסי, אנחנו יודעים שאין דבר חשוב יותר ללקוחות מהידיעה שהם לא לבד, ושיש מי שיודע מה נחוץ כדי לצלוח משברים כלכליים, כדי להבריא את הארגון ולמנף אותו קדימה.

מנהלי חברות! יזמים פרטיים! רוצים לשמוע עוד על חבילת הייעוץ העסקי שאנחנו מציעים? בואו נבין יחד מה החשיבות של ייעוץ עסקי מקיף לארגונים ולעסקים, במה הוא כרוך ומה התועלת שלו.

 

יתרונות הייעוץ העסקי המקיף לעסקים ולארגונים

ייעוץ עסקי הוא שלב הכרחי בפעילותו של כל ארגון בין שמדובר בארגון שנמצא בתהליכי הקמה ובין שמדובר בארגון ותיק שנקלע למשבר או מחפש דרך לחסוך, להתייעל ולהגדיל רווחים. אנחנו, צוות המומחים של פפר פיננסים, סיגלנו בחלוף השנים חשיבה אנליטית מקורית שממוקדת בצמיחה עסקית פיננסית, והבנה מקיפה של צורכי הארגון בדרך לפיתוח עסקי ולמינוף.

אז איך אנחנו מיישמים את הכלים המקצועיים והייחודיים הללו לטובת הלקוחות שלנו? ראשית,  אנחנו מגבשים אסטרטגיה עסקית מתאימה שמתחשבת במה שרצוי לארגון לעומת מה שמצוי באמתחתו. לאחר מכן אנחנו בוחנים את רווחי הארגון אל מול הפסדיו, מנתחים את תזרים המזומנים הצפוי לשנים הקרובות ומציעים לארגון תוכנית לייעול ולהבראה שמאזנת בין החולשות של הארגון ובין החוזקות שלו, ומאפשרת לו להתקדם במהירות.

ייעוץ עסקי לחברות הוא כלי עבודה שבוחן את צורכי הארגון המלאים, מתאים אותם למטרותיו וליעדיו ומיישם בו תהליכי ייעול וחיסכון באמצעים של רה-ארגון מנהלי, גיוס אשראי בתנאים נוחים והשקעה בתהליכי הבראה רווחיים.

 

במה כרוך תהליך ייעוץ עסקי?

אם אתם מנהלים עסק ולא מצליחים להתרומם; אם אתם עושים הכול לטובת רווחיותו של העסק אך מניבים רווחים מינימליים, סופגים הפסדים כספיים ומתמודדים עם בעיות תזרים, אתם לא לבד. אנחנו נעזור לכם להבין את הקשיים ולרתום אותם לתהליכי התייעלות ממוקדים בדרך להצלחה עסקית.

אנחנו בפפר פיננסים מבינים שאתם כבעלי עסקים לא תמיד יודעים מה האשראי שאתם צורכים ומה הוא מממן, כמה העסק שלכם באמת מרוויח ולמה אתם מתקשים לנצל את ההון שאתם מגייסים לטובת השקעות רווחיות בעסק. ייעוץ עסקי לעצמאים יסייע לכם לשים את האצבע על הבעיות הפרטניות של העסק, לבחון אותן אחת לאחת, להתמודד איתן ולפתור אותן. אין תחליף לייעוץ עסקי מקצועי, מקיף וממוקד הצלחה, ובדיוק לשם כך אנחנו כאן. הייעוץ העסקי יסייע לכם לקבל החלטות נבונות ולצאת מתהליך מתיש וקבוע של כיבוי שריפות אל דרך מתוכננת ומדויקת שתביא בחשבון את האשראי העסקי ואת קצב הפירעון שלו ותגדיר תקציב הולם עם יעדים ברורים. תכנון פיננסי נכון הוא הבסיס התבוני להבראת העסק, לשיקומו ולצמיחתו. הוא מאפשר בקרה נכונה של הכסף וניתוב מושכל ויעיל שלו לאו דווקא לסילוק החובות אלא בעיקר לבניית מנועי צמיחה מחושבים ומבוקרים.

אז איך עושים את זה בפועל? איך מיישמים תהליכי הבראה בארגון ומבטחים איתנות כלכלית, חוזק ויציבות? פועלים בשני מישורים. מישור אחד מוקדש לגיוס אשראי, ומישור אחר מוקדש לכתיבת תוכנית עסקית שמתאימה לצורכי הארגון והולמת את יעדיו, ומיישמים אותה. שני המישורים תומכים אלה באלה ומשלימים אלה את אלה. במישור הראשון עומדות לפנינו אפשרויות גיוס אשראי רבות ובהן הלוואות בערבות המדינה, הלוואות ממוסדות בנקאיים וחוץ בנקאיים, קרנות סיוע לעסקים וכן מענקים ותמריצים של ארגונים מסחריים גדולים במסגרת פעילותם החברתית והפילנתרופית. במישור השני אנחנו מאבחנים את מצב הארגון ואת הדרוש לצמיחתו וכותבים תוכנית ממוקדת ומפורטת שמשפרת את ההתנהלות הפיננסית של הארגון ומתווה לו דרך מהירה לצמיחה ולהצלחה. חשוב להדגיש שדווקא התוכנית העסקית הממוקדת משפרת את סיכוייו של העסק לגייס אשראי בתנאים נוחים ומיטיבים. ולכן לא נוכל להקצות משאבים לגיוס אשראי לפני שנתווה דרכי פעולה להבראה עסקית בתוכנית עסקית ממצה.

 

ייעוץ עסקי ממוקד ותועלת מידית לעסקים

אנחנו בפפר פיננסים יודעים איך ליישם תהליכי הבראה ארגוניים כדי לראות תוצאות מהירות בשטח. איך אנחנו עושים זאת? בפשטות. אנחנו פועלים להגדלת השורה התחתונה של העסק ולשיפור תזרים המזומנים. הניסיון המקצועי רב-השנים שלנו משרת אותנו נאמנה באבחון צורכי העסק, בהערכת היעילות הניהולית שלו וביישום שינויים מנהליים וניהוליים לטובת חיסכון מצד אחד ורווחיות מצד שני. הניסיון המקצועי שלנו והידע הרב שצברנו בנושאי ניהול פיננסי, ניתוח מערכות ניהוליות והערכת התועלת שלהן, יסייעו לכם לקבל החלטות נבונות בעת קביעת המטרות העסקיות של הארגון ולהתוות יעדים ברורים בפרק זמן קצוב ומוגדר.

כדי להוציא ארגון ממשבר, לחזק אותו ולהשית בו תהליכי הבראה וייעול צריך להתמקד בתועלת של השינויים המוצעים וליישם אותם במהירות. אך אנחנו לא משאירים אתכם לבד בתהליך. אנחנו מלווים אתכם בדרך, צעד אחר צעד, לאורך התהליך כולו עד שנבטיח יחד את חוזקו, איתנותו ויציבותו של הארגון.

 

ייעוץ עסקי מתקדם בפפר פיננסים

קיימות חברות ייעוץ עסקי רבות, אך חברת פפר פיננסים מציעה חבילת ייעוץ עסקי מתקדמת לעסקים ולארגונים שמחפשים דרכים לחיסכון, להתייעלות ולהגדלת הרווחים. ניהול נכון של תזרים המזומנים, שימוש מושכל במסגרות האשראי וחיפוש הזדמנויות עסקיות חדשות ורווחיות מושתתים בדרך כלל על יציבות פיננסית ועל נכונות הארגון ליישם שינויים ניכרים ומשמעותיים במשאב האנושי, במערך המשכורות, בניהול המלאי והנכסים, בפריסה נכונה של חובות, בתמחור מחודש של מוצרים ובטיוב העבודה עם הספקים. ניהול פיננסי ארגוני תקין הוא גם אמצעי ליישום שינויים בארגון וגם כלי שמאפשר הקצאת משאבים ביעילות ובחוכמה.

 

ייעוץ עסקי לחברות בפפר פיננסים

בעלי עסקים, מנהלי חברות וארגונים, אל תישארו לבד. חברת פפר פיננסים תסייע לכם לצלוח אתגרים עסקיים ומשברים כלכליים ולרתום אותם בדרך הטובה ביותר להצלחה עסקית ולרווחיות. דברו אתנו עוד היום, ויחד נצא לדרך עסקית חדשה. ההצלחה מובטחת.

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

לקריאה נוספת
חיפוש

תפריט נגישות

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

פפר פיננסים - סיירת המטכ"ל של היועצים הפיננסיים בישראל!
נגן וידאו אודות אלון פפר מחברת פפר פיננסים
מימון בתקופת אי וודאות ומלחמה ובפרט בזמן מלחמת חרבות ברזל