ליצירת קשר וייעוץ מקצועי

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

איך מבחינים בין יועץ עסקי מומלץ ומקצועי ללא מקצועי

יועץ עסקי מומלץ
תוכן עניינים

בימים שבהם השוק מוצף ביועצים עסקיים, יש חשיבות מהותית לחיפוש מושכל אחר יועצים עסקיים מנוסים ומקצועיים. לפני שנענה על השאלה איך מבחינים בין יועץ עסקי מומלץ ומקצועי ובין חובבן, נבחן מיהם החובבנים העלולים להציג את עצמם כיועצים עסקיים מקצועיים.

ובכן, מדובר בדרך כלל בבוגרים טריים של מכללות או אוניברסיטאות שעדיין לא התנסו בעבודה מעשית בשטח, מכירים את השוק בעקר מהפרספקטיבה האקדמית בלבד ומחליטים שהם מסוגלים לייעץ לעסקים גם ללא ידע או כלים מקצועיים.

חשוב שתדעו שלא כל בוגר טרי של הפקולטה למנהל עסקים יכול לייעץ לכם בנוגע לעסק שלכם או לתת לכם שירות מיטבי ומועיל. כנ"ל לגבי פנסיונרים של משרד ממשלתי, שמנסים את מזלם כיועצים עסקיים, על אף שאין להם את הניסיון המעשי של ניהול עסק.

למרבה הצער תחום הייעוץ העסקי בישראל הוא תחום פרוץ ומתנהל ללא פיקוח רגולטורי או התארגנות מקצועית ליישום תקנים רגולטוריים. כל בוגר מנהל עסקים או פנסיונר של משרד ממשלתי יכול להשתרבב לקהילה העסקית ולהציג את עצמו כיועץ עסקים. דבר זה לא רק פוגע קשות ביועצים העסקיים המקצועיים, המנוסים והמיומנים, אלא גם בלקוחות התמימים התוֹלים תקוות בייעוץ המקצועי המוצע להם ונכווים.

 

יועץ עסקי מקצועי

 

כששואלים אותי איך אפשר לצמצם את המפגשים עם מי שמכנים את עצמם 'מקצועיים', ולהימנע מפגיעה משמעותית בעסק, אני תמיד אומר שכדי למצוא יועץ מקצועי מומלץ ועל מנת להבחין בין יועץ עסקי מקצועי ובין חובבן צריך לעשות עבודת מחקר עצמאית, ואין מנוס מזה.

למה הכוונה בעבודת מחקר עצמאית?

הכוונה היא לא לפחד מסריקת הרשת בחיפוש אחר יועץ עסקי מקצועי:

  • עיון דקדקני באתרי הבית של יועצים שונים.
  • אימות פרטים בסיסיים כמו כתובת ומספר טלפון.
  • בדיקת קורות החיים שלהם.
  • אין מנוס מהתרשמות מרמת ההשכלה של היועץ העסקי ומניסיונו התעסוקתי.
  • יועץ עסקי מומלץ על ידי לקוחות אמיתיים – קריאת המלצות של לקוחות ומשיחה ישירה עם הלקוחות הממליצים.
  • ביקור פיזי במשרדים של חברות ייעוץ ומהתרשמות מעשית – כי אין כמו מראה עיניים.
  • התייעצות עם בנקאים/רוא"ח /עו"ד וכו' שעובדים במישרין עם יועצים עסקיים ואמורים להכיר את איכות עבודתם ואת המיומנות, הידע והניסיון שלהם.

המחקר שתבצעו לא צריך להיות ארוך ומתיש אך הוא בהחלט צריך להיות מקיף.

אם אתם מחליטים לעבוד עם יועץ עסקי כדי לחזק את העסק שלכם, לשפר את ביצועיו ולקדם אותו, עליכם להבין שאתם מעבירים למעשה את השרביט העסקי לידיו של היועץ, וכדאי מאוד שיהיה זה אדם משכיל, מקצועי, מנוסה, מוכשר, ישר ושירותי.

 

מציאת יועץ עסקי בכיר

אז בואו נבדוק לעומק איך להימנע ממפגש לא רצוי ומזיק עם חובבנים ולמצוא יועץ עסקי מקצועי כדי להבטיח את הצלחת העסק.

אף שכדאי להתייעץ עם מנהלי עסקים שונים ועם בנקאים ולשאול האם מכירים יועץ עסקי מומלץ, בחיפוש ממוקד ועצמאי ברשת אתם יכולים למצוא יועץ עסקי שהוא איש מקצוע משכמו ומעלה.

אתרים רשמיים של יועצים עסקיים מקצועיים המכבדים את עצמם, את עבודתם ואת לקוחותיהם, תמיד יכילו את כל המידע הנחוץ לכם כדי לקבל החלטה מושכלת. אתר אינטרנט של יועץ עסקי מקצועי ומנוסה יכיל דף 'אודות' ובו מידע מפורט עליו, על השכלתו ועל ניסיונו המקצועי. דף האודות גם יקשר אתכם למסמך קורות חיים עדכני ומפורט.

באתר האינטרנט שלו היועץ העסקי יציג לכם את הרקע האישי וההשכלתי שלו, את ה'אני מאמין' העסקי שלו, את החזון המקצועי שלו ואת האסטרטגיה שאותה הוא מיישם לטובת לקוחותיו. בדף האודות תפגשו גם את שותפיו של היועץ העסקי ותוכלו ללמוד על הרקע האישי, ההשכלתי והמקצועי שלהם.

פרטים חשובים שיופיעו באתר האינטרנט של חברת הייעוץ  הם שמות של הצוות המוביל, כולל תמונות שלהם, כתובת של המשרדים ושמות של לקוחות ובפרט ממליצים. חברת ייעוץ שלא מספקת את המידע הנ"ל ייתכן ויש לה מה להסתיר…

בנוסף חיפוש בגוגל על שם החברה או היועץ העסקי יכול להוביל מידע על תביעות ותלונות ומצד שני כתבות מקצועיות והמלצות, שזהו אינדיקטור נוסף לרמת האמינות.

בדף האודות של חברת פפר פיננסים תוכלו למצוא את המידע המלא עליי, רואה חשבון אלון פפר, על ההשכלה האקדמית שלי ועל הניסיון התעסוקתי שצברתי בחלוף השנים.

תוכלו להכיר גם את שותפתי, ענבר רוזנברג, לקרוא על תחומי ההתמחות שלה ועל הניסיון המקצועי העשיר שצברה ברבות השנים. כמו כן תוכלו למצוא מידע מקיף על שירותי הייעוץ העסקי של חברת פפר פיננסים, על אופי השירות, על דרכי העבודה שלנו ועל התוצאות המצופות מגובות בהמלצות חמות של לקוחות הפועלים במגזרי פעילות מגוונים.

 

יועץ עסקי בכיר

 

השכלה אקדמית היא מילת המפתח

אז נכון שיועצים עסקיים הם אנשים משכילים, והשכלתם האקדמית בדרך כלל כוללת תואר ראשון במנהל עסקים, אך יש השכלה ויש השכלה.

כדי להבחין בין יועץ עסקי מומלץ, מנוסה ומקצועי ובין חובבן עליכם לשאול את היועץ על התארים האקדמיים שלו. אם התארים שלו מסתכמים בשלוש שנות לימוד במכללה מקומית כלשהי, מוכשר ככל שיהיה, כנראה שאינו משופשף די הצורך, ויש לו עוד הרבה מה ללמוד.

יועץ עסקי מומחה הוא בדרך כלל רואה חשבון מוסמך שקיבל תואר מוסמך (תואר שני) ממוסד אקדמי מוביל בארץ או בעולם. איש מקצוע שבאמתחתו השכלה אקדמית רחבת היקף, ייתן לכם ייעוץ עסקי ממוקד ומיטבי בהרבה הודות לפרספקטיבה התיאורטית והאקדמית הנרחבת שלו.

כרואה חשבון מוסמך שסיים בהצטיינות לימודי תואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת קולומביה בארצות הברית, אני יודע כמה חשובה פרספקטיבה תיאורטית ואקדמית מקיפה בעבודתו היום־יומית של היועץ העסקי, ואני יודע ששילוב בין הידע האקדמי המקיף שלי ובין הניסיון המעשי רב־השנים שרכשתי מועיל מאוד ללקוחותיי ותורם להצלחתם העסקית.

 

ניסיון מקצועי עשיר

ניסיון מקצועי עשיר הוא תעודת הזהות של כל יועץ עסקי מקצועי ומוביל. רפרוף ראשוני בדף קורות החיים של היועץ העסקי ילמד אתכם הרבה יותר מכל תיאור שתקבלו ממנו בעל פה.

אם אתם לא מוצאים את דף קורות החיים באתר האינטרנט של היועץ העסקי, התעקשו לקבל אותו או המשיכו הלאה בחיפוש אחר יועץ אחר.

מה אתם אמורים למצוא בדף קורות החיים של יועץ עסקי מוביל?

  • מידע על לימודיו האקדמיים.
  • פירוט נרחב של מקומות עבודה קודמים ובהם חברות וארגונים מקומיים ובין־לאומיים וכן תאגידים מובילים בתחומי הכלכלה והפיננסים.

קראו בעיון את הפירוט על תחומי האחריות השונים של היועץ העסקי והתמקדו ברצף התעסוקתי שלו בכל אחד ממקומות העבודה שלו.

 

אלון פפר יועץ עסקי מומלץ

 

אין תחליף להמלצות על יועץ עסקי בכיר

יועץ עסקי בכיר תמיד ישמח להפנות אתכם ללקוחותיו הבולטים בעבר ובהווה ויעודד אתכם לשוחח איתם ולהתרשם בעצמכם מיכולותיו, מקצועיותו והישגיו.

אין כמו עדויות רציניות מהשטח ובזמן אמת, ואין דרך טובה יותר להתרשם מרמת מומחיותו של היועץ העסקי. רק שיחה ישירה עם לקוחות קודמים שהם בעלי עסקים המתגאים בהצלחתם העסקית ויודעים להעריך את תרומתו של היועץ העסקי להצלחתם, תעזור לכם להתוודע לכישוריו, למיומנותו ולמקצועיותו של היועץ העסקי ולקבל החלטה מושכלת.

חברת פפר פיננסים קיבלה הכרה מבנק לאומי, בנק מזרחי, בנק הפועלים ובנק דיסקונט כמו גם גופים פיננסים אחרים כפירמה מובילה ואיכותית לביצוע ייעוץ עסקי לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים, ולקוחות רבים מגיעים אלינו מצוידים בהמלצתם החמה של הבנקאים. אנחנו מתגאים בלקוחות שלנו ובהצלחתם, שמחים לקבל מהם המלצות חמות ומעריכים את הכרתם של התאגידים הבנקאיים הגדולים בישראל ביכולותינו המקצועיות.
לקוחות פפר פיננסים מספרים על הניסיון האישי שלהם – לחצו כאן

 

יועץ עסקי מומלץ להצלחה עסקית

מנהלים עסק ורוצים שקט תעשייתי? שואפים לאיתנות פיננסית? רוצים לראות תוצאות עסקיות מעשיות ובזמן אמת? אנחנו בחברת פפר פיננסים, חברת בוטיק מהמובילות בארץ לייעוץ עסקי לחברות, מציעים לכם ייעוץ עסקי ופיננסי לחיזוק העסק שלכם, לשיפור תזרים המזומנים ולהתייעלות כלכלית חכמה.

כלקוחות שלנו תיהנו מהיכרותנו המעמיקה עם השווקים העסקיים המקומיים והבין־לאומיים, מהידע הרחב שרכשנו בשנות עבודתנו הרבות ומהניסיון הרב שצברנו בעבודה משותפת עם לקוחות עסקיים – חברות קטנות ובינוניות ותאגידים גדולים ומובילים – והובלתם בדרך ליציבות כלכלית ולהצלחה עסקית מלאה.

רוצים לשמוע עוד? דברו איתנו עוד היום, ויחד נמצא את שביל הזהב להצלחת העסק שלכם, אנחנו בטוחים בזה!

רואה חשבון אלון פפר
רואה חשבון אלון פפר

רואה חשבון מוסמך ובעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת קולומביה בארה"ב בהצטיינות. מומחה בגיוס אשראי ומימון, ניהול כספים ובעל עשרות שנות ניסיון עבודה מצטבר בחברות מקומיות ובינלאומיות.

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

לקריאה נוספת
חיפוש

תפריט נגישות

פפר פיננסים - סיירת המטכ"ל של היועצים הפיננסיים בישראל!
Play Video about אלון פפר מחברת פפר פיננסים
פפר פיננסים מסייעת לעסקים בהגדלה ושיפור האובליגו, הגדלת הרווחים, שיפור התזרים באמצעות גיוס כספים והגדלת הרווחיות