חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
בדיקת הלוואה לעסק ב-3 שלבים

נתחיל בשאלון קצר המורכב מ-3 שלבים בלבד, על מנת להבין טוב יותר את הצרכים הייחודיים של העסק שלכם.

לאחר מילוי הטופס, אנחנו ניצור אתכם קשר על מנת להתאים לכם את ההלוואה המשתלמת והמתאימה ביותר!

ליצירת קשר וייעוץ מקצועי

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

איך מבחינים בין יועץ עסקי מומלץ ומקצועי ללא מקצועי

יועץ עסקי מומלץ
תוכן עניינים

בימים שבהם השוק מוצף ביועצים עסקיים, יש חשיבות מהותית לחיפוש מושכל אחר יועצים עסקיים מנוסים ומקצועיים. לפני שנענה על השאלה איך מבחינים בין יועץ עסקי מומלץ ומקצועי ובין חובבן, נבחן מיהם החובבנים העלולים להציג את עצמם כיועצים עסקיים מקצועיים.

ובכן, מדובר בדרך כלל בבוגרים טריים של מכללות או אוניברסיטאות שעדיין לא התנסו בעבודה מעשית בשטח, מכירים את השוק בעקר מהפרספקטיבה האקדמית בלבד ומחליטים שהם מסוגלים לייעץ לעסקים גם ללא ידע או כלים מקצועיים.

חשוב שתדעו שלא כל בוגר טרי של הפקולטה למנהל עסקים יכול לייעץ לכם בנוגע לעסק שלכם או לתת לכם שירות מיטבי ומועיל. כנ"ל לגבי פנסיונרים של משרד ממשלתי, שמנסים את מזלם כיועצים עסקיים, על אף שאין להם את הניסיון המעשי של ניהול עסק.

למרבה הצער תחום הייעוץ העסקי בישראל הוא תחום פרוץ ומתנהל ללא פיקוח רגולטורי או התארגנות מקצועית ליישום תקנים רגולטוריים. כל בוגר מנהל עסקים או פנסיונר של משרד ממשלתי יכול להשתרבב לקהילה העסקית ולהציג את עצמו כיועץ עסקים. דבר זה לא רק פוגע קשות ביועצים העסקיים המקצועיים, המנוסים והמיומנים, אלא גם בלקוחות התמימים התוֹלים תקוות בייעוץ המקצועי המוצע להם ונכווים.

 

יועץ עסקי מקצועי

 

כששואלים אותי איך אפשר לצמצם את המפגשים עם מי שמכנים את עצמם 'מקצועיים', ולהימנע מפגיעה משמעותית בעסק, אני תמיד אומר שכדי למצוא יועץ מקצועי מומלץ ועל מנת להבחין בין יועץ עסקי מקצועי ובין חובבן צריך לעשות עבודת מחקר עצמאית, ואין מנוס מזה.

למה הכוונה בעבודת מחקר עצמאית?

הכוונה היא לא לפחד מסריקת הרשת בחיפוש אחר יועץ עסקי מקצועי:

  • עיון דקדקני באתרי הבית של יועצים שונים.
  • אימות פרטים בסיסיים כמו כתובת ומספר טלפון.
  • בדיקת קורות החיים שלהם.
  • אין מנוס מהתרשמות מרמת ההשכלה של היועץ העסקי ומניסיונו התעסוקתי.
  • יועץ עסקי מומלץ על ידי לקוחות אמיתיים – קריאת המלצות של לקוחות ומשיחה ישירה עם הלקוחות הממליצים.
  • ביקור פיזי במשרדים של חברות ייעוץ ומהתרשמות מעשית – כי אין כמו מראה עיניים.
  • התייעצות עם בנקאים/רוא"ח /עו"ד וכו' שעובדים במישרין עם יועצים עסקיים ואמורים להכיר את איכות עבודתם ואת המיומנות, הידע והניסיון שלהם.

המחקר שתבצעו לא צריך להיות ארוך ומתיש אך הוא בהחלט צריך להיות מקיף.

אם אתם מחליטים לעבוד עם יועץ עסקי כדי לחזק את העסק שלכם, לשפר את ביצועיו ולקדם אותו, עליכם להבין שאתם מעבירים למעשה את השרביט העסקי לידיו של היועץ, וכדאי מאוד שיהיה זה אדם משכיל, מקצועי, מנוסה, מוכשר, ישר ושירותי.

 

מציאת יועץ עסקי בכיר

אז בואו נבדוק לעומק איך להימנע ממפגש לא רצוי ומזיק עם חובבנים ולמצוא יועץ עסקי מקצועי כדי להבטיח את הצלחת העסק.

אף שכדאי להתייעץ עם מנהלי עסקים שונים ועם בנקאים ולשאול האם מכירים יועץ עסקי מומלץ, בחיפוש ממוקד ועצמאי ברשת אתם יכולים למצוא יועץ עסקי שהוא איש מקצוע משכמו ומעלה.

אתרים רשמיים של יועצים עסקיים מקצועיים המכבדים את עצמם, את עבודתם ואת לקוחותיהם, תמיד יכילו את כל המידע הנחוץ לכם כדי לקבל החלטה מושכלת. אתר אינטרנט של יועץ עסקי מקצועי ומנוסה יכיל דף 'אודות' ובו מידע מפורט עליו, על השכלתו ועל ניסיונו המקצועי. דף האודות גם יקשר אתכם למסמך קורות חיים עדכני ומפורט.

באתר האינטרנט שלו היועץ העסקי יציג לכם את הרקע האישי וההשכלתי שלו, את ה'אני מאמין' העסקי שלו, את החזון המקצועי שלו ואת האסטרטגיה שאותה הוא מיישם לטובת לקוחותיו. בדף האודות תפגשו גם את שותפיו של היועץ העסקי ותוכלו ללמוד על הרקע האישי, ההשכלתי והמקצועי שלהם.

פרטים חשובים שיופיעו באתר האינטרנט של חברת הייעוץ  הם שמות של הצוות המוביל, כולל תמונות שלהם, כתובת של המשרדים ושמות של לקוחות ובפרט ממליצים. חברת ייעוץ שלא מספקת את המידע הנ"ל ייתכן ויש לה מה להסתיר…

בנוסף חיפוש בגוגל על שם החברה או היועץ העסקי יכול להוביל מידע על תביעות ותלונות ומצד שני כתבות מקצועיות והמלצות, שזהו אינדיקטור נוסף לרמת האמינות.

בדף האודות של חברת פפר פיננסים תוכלו למצוא את המידע המלא עליי, רואה חשבון אלון פפר, על ההשכלה האקדמית שלי ועל הניסיון התעסוקתי שצברתי בחלוף השנים.

תוכלו להכיר גם את שותפתי, ענבר רוזנברג, לקרוא על תחומי ההתמחות שלה ועל הניסיון המקצועי העשיר שצברה ברבות השנים. כמו כן תוכלו למצוא מידע מקיף על שירותי הייעוץ העסקי של חברת פפר פיננסים, על אופי השירות, על דרכי העבודה שלנו ועל התוצאות המצופות מגובות בהמלצות חמות של לקוחות הפועלים במגזרי פעילות מגוונים.

 

יועץ עסקי בכיר

 

השכלה אקדמית היא מילת המפתח

אז נכון שיועצים עסקיים הם אנשים משכילים, והשכלתם האקדמית בדרך כלל כוללת תואר ראשון במנהל עסקים, אך יש השכלה ויש השכלה.

כדי להבחין בין יועץ עסקי מומלץ, מנוסה ומקצועי ובין חובבן עליכם לשאול את היועץ על התארים האקדמיים שלו. אם התארים שלו מסתכמים בשלוש שנות לימוד במכללה מקומית כלשהי, מוכשר ככל שיהיה, כנראה שאינו משופשף די הצורך, ויש לו עוד הרבה מה ללמוד.

יועץ עסקי מומחה הוא בדרך כלל רואה חשבון מוסמך שקיבל תואר מוסמך (תואר שני) ממוסד אקדמי מוביל בארץ או בעולם. איש מקצוע שבאמתחתו השכלה אקדמית רחבת היקף, ייתן לכם ייעוץ עסקי ממוקד ומיטבי בהרבה הודות לפרספקטיבה התיאורטית והאקדמית הנרחבת שלו.

כרואה חשבון מוסמך שסיים בהצטיינות לימודי תואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת קולומביה בארצות הברית, אני יודע כמה חשובה פרספקטיבה תיאורטית ואקדמית מקיפה בעבודתו היום־יומית של היועץ העסקי, ואני יודע ששילוב בין הידע האקדמי המקיף שלי ובין הניסיון המעשי רב־השנים שרכשתי מועיל מאוד ללקוחותיי ותורם להצלחתם העסקית.

 

ניסיון מקצועי עשיר

ניסיון מקצועי עשיר הוא תעודת הזהות של כל יועץ עסקי מקצועי ומוביל. רפרוף ראשוני בדף קורות החיים של היועץ העסקי ילמד אתכם הרבה יותר מכל תיאור שתקבלו ממנו בעל פה.

אם אתם לא מוצאים את דף קורות החיים באתר האינטרנט של היועץ העסקי, התעקשו לקבל אותו או המשיכו הלאה בחיפוש אחר יועץ אחר.

מה אתם אמורים למצוא בדף קורות החיים של יועץ עסקי מוביל?

  • מידע על לימודיו האקדמיים.
  • פירוט נרחב של מקומות עבודה קודמים ובהם חברות וארגונים מקומיים ובין־לאומיים וכן תאגידים מובילים בתחומי הכלכלה והפיננסים.

קראו בעיון את הפירוט על תחומי האחריות השונים של היועץ העסקי והתמקדו ברצף התעסוקתי שלו בכל אחד ממקומות העבודה שלו.

 

אלון פפר יועץ עסקי מומלץ

 

אין תחליף להמלצות על יועץ עסקי בכיר

יועץ עסקי בכיר תמיד ישמח להפנות אתכם ללקוחותיו הבולטים בעבר ובהווה ויעודד אתכם לשוחח איתם ולהתרשם בעצמכם מיכולותיו, מקצועיותו והישגיו.

אין כמו עדויות רציניות מהשטח ובזמן אמת, ואין דרך טובה יותר להתרשם מרמת מומחיותו של היועץ העסקי. רק שיחה ישירה עם לקוחות קודמים שהם בעלי עסקים המתגאים בהצלחתם העסקית ויודעים להעריך את תרומתו של היועץ העסקי להצלחתם, תעזור לכם להתוודע לכישוריו, למיומנותו ולמקצועיותו של היועץ העסקי ולקבל החלטה מושכלת.

חברת פפר פיננסים קיבלה הכרה מבנק לאומי, בנק מזרחי, בנק הפועלים ובנק דיסקונט כמו גם גופים פיננסים אחרים כפירמה מובילה ואיכותית לביצוע ייעוץ עסקי לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים, ולקוחות רבים מגיעים אלינו מצוידים בהמלצתם החמה של הבנקאים. אנחנו מתגאים בלקוחות שלנו ובהצלחתם, שמחים לקבל מהם המלצות חמות ומעריכים את הכרתם של התאגידים הבנקאיים הגדולים בישראל ביכולותינו המקצועיות.
לקוחות פפר פיננסים מספרים על הניסיון האישי שלהם – לחצו כאן

 

יועץ עסקי מומלץ להצלחה עסקית – 13 המלצות מלקוחותינו

דירוג המלצה
"בשנת 2018 חברת הייעוץ גיזה זינגר אבן בע"מ הפנתה אותי לפפר פיננסים במטרה שתסייע לי בגיוס הלוואה מקרן הסיוע לעסקים בערבות המדינה. הופתעתי לטובה כאשר מלוא סכום ההלוואה היה בחשבון החברה תוך חודש. במקביל אלון וענבר ניתחו את יכולת החזר האשראי בחברה, בהתאם לתזרים המזומנים ויחד איתם ביצענו תהליך משולב של מחזור אשראי וגיוס סכום משמעותי בהתאם לצרכי החברה ובתנאי ריבית אטרקטיביים. בעקבות השירות המקצועי והבנת צרכי החברה בפרוץ משבר הקורונה פנינו שוב לרו"ח אלון פפר לגייס לנו ליתר ביטחון הלוואה בערבות מדינה, וכמובן ששוב לא התאכזבנו ואף הופתענו מהסכומים שאושרו לחברה, למרות שאנו לא בענף שנפגע מנגיף הקורונה. בימים אלה, תחילת שנת 2022, עקב הצלחת החברה וגדילתה, שוב פניתי לפפר פיננסים שישקפו לי את האפשרויות הבטוחות והטובות ביותר על מנת לגדול במחזורים כולל פתיחת דלתות בבנקים ומוסדות פיננסיים. ע"י שימוש באשראי בצורה משכילה, חכמה, הטובה והזולה ביותר לחברה הקיימת בשוק. כמו בעבר אני מקבל שירות מקצועי, חכם ואדיב שמביא תוצאות.
אמ.אס.קסקד יבוא ושיווק מוצרי מזון
עובדים ביחד משנת 2018
דירוג המלצה
חברת קומפוסט אור וחברות הבת עובדות עם חברת פפר פיננסים החל מ-2016, בנושאים הקשורים בליווי פיננסי וגיוס כספים בפרט. במהלך השנים נעזרה החברה בחברות נוספות אך חזרה לעבוד עם רו"ח אלון פפר. חברתנו נעזרת בהם בכל הקשור לעריכת תכניות עיסקיות לחברת הבת, ניהול מו"מ מול הבנקים לצורך העמדת הלוואות, הקטנת עלויות וגיוס הון למימון השקעות כולל עבודה מול המחלקות המשפטיות השונות. בנוסף, אלון עוסק בייעוץ שוטף להנהלה ולדירקטוריון החברה עם ממשקים משפטיים על כל הכרוך בכך. עבודות החברה בראשות מנכ"ל החברה, רו"ח אלון פפר, מתבצעת במקצועיות רבה, תוך עמידה בלוחות זמנים, מתן מענה בלוח זמנים קצר עם פתרונות ייחודיים לאופי הדרישות העיסקיות של חברת קומפוסט אור. רו"ח אלון פפר מגלה הבנה יוצאת דופן במימד העיסקי הפיננסי ואף במימד האנושי בעסקים.
דניאל אונגר מנכ"ל קומפוסט אור
עובדים ביחד משנת 2016
דירוג המלצה
הכרותי עם מר פפר אלון הייתה לפני כ-5 שנים ויש לציין שהוא איש מדהים ונדיר. מר אלון פפר מכיר את ההתנהלות מול הבנקים ומוסדות פיננסים שונים בצורה מושלמת. יש לו ידע בכל נושא פיננסי ועליי לציין שהוא ניחן בסבלנות, אורך רוח ונתינה מכל הלב. לענבר ולאלון יש את הכישורים לנהל מערך כספים, לערוך תזרים מזומנים ולעזור להגיע להחלטות בעניין קבלת אשראי חיוני נוסף מגופים שונים. שיתוף הפעולה עם פפר פיננסים בע"מ עזר מאוד ללקוחותינו ואנו ממליצים בחום ללקוחותינו לשכור שירותיהם.
רון מלניק, רואה חשבון
עובדים ביחד משנת 2017
דירוג המלצה
"פפר פיננסים בשבילי זה בית! אחרי לא מעט מלווים עסקיים מאז שפגשתי את אלון וענבר וחברת פפר פיננסים בהמלצת הבנק אני יודע שהגעתי למקום מקצועי, אמין שחושב מחוץ לקופסא ובטוח שינווטו אותנו בבטחה דרך המהמורות והבחירות הכלכליות שיש לעשות בשגרה ובעתות משבר. ענבר ואלון לא מאכזבים לעולם, מתייחסים לחברה שלי כאילו היה שלהם, וזמינים כמעט 24/7 . לכל בעל עסק חברה שמתלבט ממליץ לפגוש אותם ובטוח, שמהפגישה הראשונה תוסיפו ערך לפעילות העסק/חברה שלכם."
רני זיס אדריכלים
עובדים ביחד משנת 2016
דירוג המלצה
"למרות הסקפטיות שלי מניסיון כושל של עבודה עם מספר יועצים עסקיים ופיננסים קודמים, מהר הבחנתי והבנתי כי יש לי כאן עסק עם אנשים רציניים, כנים ומאד מקצועיים שיודעים לנווט את הספינה במים בטוחים. נעזרתי בחברת פפר פיננסים רבות במיוחד בייעוץ עסקי שוטף, גיוס אשראי ובפרט מספר פעמים בהלוואות קורונה והלוואות בערבות מדינה וכן פתיחת דלתות במוסדות בנקאים ופיננסים שונים. אני שמח על ההזדמנות להמליץ על ענבר ואלון מחברת פפר פיננסים זוהי חברת בוטיק איכותית ולא סתם עוד יועץ או חברת בית חרושת, שזמינים עבורך 24/7 וחושבים ללא הרף מחוץ לקופסא ובצורה יצירתית על טובת העסק שלך תוך השגת מחירים ועמלות במחירים נמוכים ומאד תחרותיים"
פארס ב, חשמל ואינסטלציה בע"מ
עובדים ביחד משנת 2016
דירוג המלצה
"אנו מתמחים בכל עבודות העפר והפיתוח המורכבות ביותר בישראל. הגעתי לאלון לאחר המלצה של קולגה. מניסיון העבר הייתי סקפטי אך מהפגישה הראשונה בביתו על כוס קפה ידעתי שהגעתי למקום הנכון ומאז כבר שש שנים אנו עובדים עם פפר פיננסים. ברצוני להביע את הערכתי ותודתי לחברה על כל הדרך שאתם מלווים אותנו , התמיכה בהכנת תוכנית מקצועית מפורטת עם כל המרכיבים וכן הליווי, המידע והרעיונות היצירתיים שאתם לא מפסיקים לעדכן ולהציע וכמובן להישגים המשמעותיים שלכם עבורנו בגיוס אשראי, הלוואות בערבות מדינה והלוואות קורונה. שאפו על השרות והמקצועיות הנדירים"
בסמאת רמי הובלות ועבודות עפר
עובדים ביחד משנת 2015
דירוג המלצה
"רוצה להמליץ בחום על חברת פיננסים בע"מ, כבר 3 שנים שעסקיי נעזרים בשירותי מנהלי החברה. כיום ענבר ואלון מהווים חלק בלתי נפרד מהחברה בהווה וגם ובעתיד .נדהמתי לגלות קודם כל יחס אנושי, אישי שמתחבר למערכת ולמנהלים בצוות, הכל בצורה אמינה ומשפחתית, כאילו מנהל את עסקו שלו . חשיבה מעמיקה לפתרון בעיות כרגע ומניעתם גם בעתיד, לוגיקה מעמיקה וחכמה גם בתחומים שאינם כספים כגון, שווק, כוח אדם, מכירות וסיעור מוחות בשעות הצורך .שירות אמין ואישי ולפעמים גם בשעות שלא עובדים, סיוע בלתי רגיל בימי שהותי ושהותם בחו"ל"
רד מקס טיוי בע"מ
עובדים ביחד משנת 2019
דירוג המלצה
"רו"ח אלון פפר הוא יועץ מקצועי ופיננסי, נותן כלים רבים לשיפור וייעול העסק. בעל הבנה וחשיבה עסקית יוצאת מן הכלל אשר מביאה לתוצאות בזמן קצר. הבעל מקצוע הטוב ביותר לגיוס אשראי מכל סוג ולפתיחת דלתות בבנקים ומוסדות פיננסים. עבודה מקצועית , תוך מסירות ונאמנות ללקוח ושירות ללא פשרות."
קורל פרופילי אלומניום בע"מ
עובדים ביחד משנת 2018
דירוג המלצה
"על רו"ח אלון פפר שמענו מקולגה בשנת 2016, הגענו לפגישה אח ואחות, מהנדסים מנוסים בוגרי טכניון סקפטיים לאחר מספר אכזבות שנחלנו מיועצים אחרים. לקחתי את הזמן למחשבה ולאחר שבוע חזרנו ואמרנו בוא נצא לדרך. נפגשנו לפגישה של שלוש שעות בהן ענבר ואלון למדו את העסק באופן מעמיק. לאחר שבוע קבלתי תוכנית עסקית והמלצות לשיפור ולאחר שישה שבועות אושרה לחברה הלוואה בערבות המדינה מלאה בסכום של מיליוני ₪. נשארנו בקשר טלפוני מידי פעם ואלון ייעץ, כל הכבוד החברה גודלת - אתם צריכים לפתוח עוד דלתות וערוצים בנקאיים חדשים, שוב לא האמנו אך אלון פתח לנו דלתות וערוצים במרכז עסקים באזור המרכז של אחד הבנקים הגדולים בהמשך אף הופתענו שענבר ואלון הכינו עבורנו תוכנית ובקשה להלוואת קורונה שאושרה במיליוני ש"ח. בנוסף יש לנו קשר ישיר עם ענבר ואלון להתייעץ ולשאול כל שאלה מקצועית, עסקית וכמובן פיננסית בכל יום ושעה. אין ספק שפפר פיננסים הוא בית מקצועי, שאין כמותו בישראל"
י.ר.א.מ (2009) קבלנות בע"מ
עובדים ביחד משנת 2016
דירוג המלצה
"ברצוני להודות על העזרה והסיוע שקיבלתי מחברת פפר פיננסים בשירותי ליווי אישי לי וללקוחותיי, הליווי כלל בין השאר השגת הלוואות בערבות מדינה, אישור מסגרות אשראי בבנקים תוך פתיחת חשבונות בבנקים חדשים, ייעוץ בקבלת משכנתאות וכן שיפור דירוג לקוחות בדאן אנד ברדסטריט ו/או בי.די. אי. רויית אלון פפר וענבר רוזנברג יודעים לדחוף ולהשיג את הדרוש ללקוחות בהתנהלות מול הגוף המתאם מטעם המדינה בהלוואות בערבות המדינה, בנקים שונים וערוצי מימון נוספים השירות - אדיב, איכותי ומקצוע ולאין שיעור עולה על יועצים אחרים שהכרתי עד כה"
אלון טהורי - משרד ייעוץ מס מוסמך
עובדים ביחד משנת 2014
דירוג המלצה
"ברצוני לשבח את חברתכם על ההתנהלות המקצועית בקבלת הלוואה בערבות מדינה והלוואות אשראי אחרות להקמת מרפאה חדשה בעכו ובהשגת תוצאות מעבר למצופה. תודה על הבנת הצרכים, הזמינות, העבודה הזריזה והתקשורת העניינית והפשוטה. קיבלתי יחס אישי של חברת בוטיק, תודה על הכל. יישר כוח והמשיכו כך."
ד"ר בדראן אחמד - פוליקליניק עכו
עובדים ביחד משנת 2016
דירוג המלצה
"כמשרד רואי חשבון אשר יש לנו היכרות רבת שנים עם פפר פיננסים ועם מי שעומד בראשה מר אלון פפר ורעייתו ענבר, ניתן לומר במלוא הצניעות כי החברה בעלת יכולות מקצועיות מוכחות. שיתוף הפעולה ביננו לאורך השנים הביא תוצאות מכובדות לחלוטין עבור לקוחותינו המשותפים בעיקר בתחום של גיוסי אשראי מהקרן לעסקים הקטנים אשר בערבות המדינה וממקורות אחרים. כמו כן גם במתן שירותי ניהול כספים וכל הקשור לכך. בקיצור מומלץ בחום רב."
רו"ח רוני זילכה - זילכה ושות' רואי חשבון
עובדים ביחד משנת 2014
דירוג המלצה
"הגעתי לפפר פיננסים מלא ספקות לאחר שהבנק הגדול במדינה עימו אני עובד עשרות שנים העלה קשיים רבים ולא הסכים לממן את מלוא העסקה ובתנאי מימון קשים ויקרים. בזכות חשיבה מקצועית, יצירתית ומחוץ לקופסא, השקעה וסבלנות אין סופית, רו"ח אלון פפר הצליח לעשות את הבלתי יאומן בתקופה לא יציבה, קשה ומאתגרת, שהריבית עולה דרסטית, אלון הצליח מעל למצופה בזכות מסירותו, אחריותו ועבודתו סביב השעון. אין לנו מספיק מילים למשפחתי ולי, להביע ולהוקיר תודה והערכה לרו"ח אלון פפר על עבודה מקצועית נדירה עד קבלת המימון בריבית אטרקטיבית ביותר לצורך הקמת מערכות סלואריות במשק שלנו. בעזרת הכנת תוכנית עסקית מעמיקה שענבר ואלון הכינו, ההשקעה תניב רווחים, לאחר החזרת ההלוואה, כבר בשנים הראשונות לאחר ההשקעה. רו"ח אלון פפר וחברת פפר פיננסים הייתה לנו לעזר רב ואין ספק שהם שותפים שלנו לדרך ואוזן קשבת לכל שאלה ועזרה פיננסית וארגונית."
נורית ויהודה עם שלם - משק חי אורגני
עובדים ביחד משנת 2021

מנהלים עסק ורוצים שקט תעשייתי? שואפים לאיתנות פיננסית? רוצים לראות תוצאות עסקיות מעשיות ובזמן אמת? אנחנו בחברת פפר פיננסים, חברת בוטיק מהמובילות בארץ לייעוץ עסקי לחברות, מציעים לכם ייעוץ עסקי ופיננסי לחיזוק העסק שלכם, לשיפור תזרים המזומנים ולהתייעלות כלכלית חכמה.

כלקוחות שלנו תיהנו מהיכרותנו המעמיקה עם השווקים העסקיים המקומיים והבין־לאומיים, מהידע הרחב שרכשנו בשנות עבודתנו הרבות ומהניסיון הרב שצברנו בעבודה משותפת עם לקוחות עסקיים – חברות קטנות ובינוניות ותאגידים גדולים ומובילים – והובלתם בדרך ליציבות כלכלית ולהצלחה עסקית מלאה.

רוצים לשמוע עוד? דברו איתנו עוד היום, ויחד נמצא את שביל הזהב להצלחת העסק שלכם, אנחנו בטוחים בזה!

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

לקריאה נוספת
חיפוש

תפריט נגישות

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

פפר פיננסים - סיירת המטכ"ל של היועצים הפיננסיים בישראל!
נגן וידאו אודות אלון פפר מחברת פפר פיננסים
מימון בתקופת אי וודאות ומלחמה ובפרט בזמן מלחמת חרבות ברזל