חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
בדיקת הלוואה לעסק ב-3 שלבים

נתחיל בשאלון קצר המורכב מ-3 שלבים בלבד, על מנת להבין טוב יותר את הצרכים הייחודיים של העסק שלכם.

לאחר מילוי הטופס, אנחנו ניצור אתכם קשר על מנת להתאים לכם את ההלוואה המשתלמת והמתאימה ביותר!

ליצירת קשר וייעוץ מקצועי

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

ייעוץ עסקי לחברת סטארט־אפ

כדי להקים סטארט־אפ חדשני ומצליח, כדי להניב ממנו רווחים וכדי להניע אותו קדימה צריך הרבה יותר מיוזמה ומאמביציה. צריך הבנה עסקית מלאה, צריך ניסיון בניהול ובפיננסים וצריך קשרים הדוקים עם המוסדות הפיננסים ועם קרנות הון סיכון שמשקיעים במיזמי סטארט־אפ ומלווים אותם. עם זה, ליזמים רבים – מוכשרים ככל שיהיו – אין הידע הנחוץ להקמת סטארט־אפ מוצלח, ובדרך כלל אין להם דבר מלבד רעיון מנצח.

ולמרבה הצער, לא די בכך. בשל כך ייעוץ עסקי לחברת סטארט־אפ הוא הדבר ההגיוני והמתבקש. חברת פפר פיננסים היא אחת מחברות הייעוץ המובילות בארץ. צוות החברה מלווה מאות יזמי היי־טק מדי שנה ונותן להם תובנות חשובות על היתכנות, על אסטרטגיה, על חשיבות התוכנית העסקית, על אינטראקצייה עם משקיעים, על מינוף כלכלי ועל שיווק והתרחבות.

יזמי סטארט־אפ, רוצים להקים סטארט־אפ מצליח? אתם צריכים לדעת איך לזהות סיכונים, ואיך לאתר הזדמנויות לרווחים; אתם צריכים ייעוץ עסקי ופיננסי והגעתם למקום הנכון. הינה כל מה שאתם צריכים לדעת על ייעוץ עסקי לחברת סטארט־אפ.

לפני שמקימים סטארט־אפ, נפגשים עם היועץ העסקי

ליזמי סטארט־אפ יש חזון, ידע ורצון לתרום לאנושות ולהצליח, אך לרוב אין להם ידע עסקי, פיננסי או ניהולי או ניסיון מעשי לצורך העניין. כדי להקים סטארט־אפ צריך להתחיל במחקר שוק מקיף, לגבש תוכנית עסקית ולהחליט על אסטרטגיית ניהול, תפעול, שיווק והתרחבות. עולם היזמות והעסקים מאופיין בתנודתיות ובחוסר ודאות. מה שנכון היום, לא בהכרח יהיה נכון מחר, ואת מה שיהיה נכון מחר, לא תמיד קל לזהות, ובדרך כלל קשה לאפיין. יועץ עסקי מיומן ומנוסה מכיר מקרוב את עולם היזמות והעסקים, והוא אדם היחיד שיכול להוביל יזמי סטארט־אפ להצלחה עסקית מקיפה, ולכן אי אפשר לוותר עליו.

אחד הדברים הראשונים שהיועץ העסקי עובר עליהם, הוא האסטרטגיה העסקית. אם האסטרטגיה העסקית של היזמים אינה משביעת רצון, הוא עוזר להם לגבש אסטרטגיה עסקית מעשית ומסביר להם מדוע היא חיונית להצלחה של הסטארט־אפ. למה משמשת האסטרטגיה העסקית? להגדרת יעדים, לזיהוי הזדמנויות, לבדיקת ההיתכנות הכלכלית, לתכנון הפעילות העסקית ולניהול הצמיחה בכל היבט.

ליועץ עסקי מקצועי יש ניסיון רב בתחומי הניהול, פתוח עסקי, תפעול ופיננסים, ובזכות הניסיון הזה הוא מתווה את הדרך העסקית הנכונה והמעשית ליזמים. וכיוון שיזמות אינה נטולת סיכונים, היועץ העסקי עוזר ליזמים להעריך את הסיכונים העומדים בפניהם ולגבש תוכנית פעולה ישימה לייצוב ההתנהלות העסקית, לחיזוק הסטארט־אפ ולשמירה על רווחיותו.

יזמים רבים יודעים שזמן ומשאבים הם מצרך יקר, ואי אפשר לסכן אותם. בעזרת היועץ העסקי הם מוצאים דרכים לייעל את הסטראט־אפ בכל תחום ובכל היבט, למקסם את התפוקה שלו ולהגדיל את רווחיותו. אז לפני שמקימים סטארט־אפ, נפגשים עם היועץ העסקי; זאת לא קלישה. זאת מציאות ודרך חיים.

ייעוץ עסקי לחברת סטארט אפ

לתכנן את מפת הדרכים להצלחה

ייעוץ עסקי לסטארט־אפ הוא תהליך רב־שלבי, וכל שלב ממלא צורך מוגדר ומתמודד עם אתגרים שונים. לא נגזים אם נאמר שההצלחה של הסטארט־אפ תלויה בתכנון המקיף, והתכנון המקיף הוא למעשה מפת הדרכים המפורטת להצלחת הסטארט־אפ. הינה השלבים העיקריים של התהליך:

בדיקת היתכנות

 • ניתוח היתכנות והערכת הכדאיות הכלכלית של הסטארט־אפ.
 • הערכת הביקוש בשוק, בדיקת המתחרים, סקירת הדרישות הרגולטוריות ובחינת המשאבים העומדים לרשות היזמים.
 • זיהוי הסיכונים האפשריים והתוויית שלבי העבודה.
 

פיתוח מוצר

 • עבודה ממוקדת עם אנשי מקצוע לפיתוח המוצר או השירות של הסטארט־אפ.
 • בדיקת שביעות הרצון של מדגם צרכני מייצג מהאב טיפוס של המוצר או השירות.
 • שיפור הפונקציונליות של המוצר בהתבסס על המשוב של המדגם המייצג.
 

כתיבת תוכנית עסקית

 • כתיבת תוכנית עסקית מפורטת, ממוקדת ומקיפה. התוכנית העסקית כוללת תקציר מנהלים ומפרטת את החזון של היזמים, את היעדים שלהם וסוקרת את האסטרטגיות של הסטארט־אפ בתחום הניהול, הפיננסים, התפעול, התמחור והשיווק לרבות היתרון התחרותי של המיזם ומודל ההכנסות ואסטרטגיית הצמיחה של החברה.
 • הגדרת קהלי היעד, פילוח קהלי היעד, הדגשת הייחודיות של הסטארט־אפ והערך המוסף שלו לקהלי היעד וגיבוש יעדי השיווק וגיוס הלקוחות.
 • פיתוח תחזיות פיננסיות לרבות תחזית של הכנסות והוצאות, והכנת מתווה המימון.
 

תכנון פיננסי והכנה לפגישה עם משקיעים

 • איסוף וניתוח נתונים פיננסיים ואסטרטגיים והכנת תחזיות פיננסיות, תקציב, אסטרטגיה לגיוס הכספים ומצגות מפורטות למשקיעים.
 • איסוף נתונים מבדיקת נאותות וממחקר שוק והערכת סכום ועיתוי המימון הדרוש על פי הצרכים הפיננסים של הסטארט־אפ
 • הכוונה אסטרטגית, הערכת האפשרויות להשקעה וליווי בתהליך המשא ומתן עם המשקיעים.
 

מחקר וניתוח שוק

 • עריכת מחקר שוק וגיבוש תובנות הנוגעות להעדפות הצרכנים, למגמות השוק ולמתחרים פוטנציאלים.
 • ניתוח גודל השוק כולל נתונים דמוגרפיים, דוחות ומגמות בתעשייה וסקרי צרכנים וזיהוי החוזקות והחולשות של המתחרים וכן ההזדמנויות והפערים בשוק.
 • ניצול נתוני השוק לליטוש ההיצע של המוצרים או השירותים, קביעת אסטרטגיית התמחור ותכנון הקמפיינים השיווקיים.
 

שיווק ואסטרטגיה

 • פיתוח אסטרטגיית השיווק, איסוף לידים וגיוס לקוחות.
 • קידום ערוצי השיווק הדיגיטליים לרבות פעילות אינטנסיבית במדיה החברתית, פרסום תכנים ומידעים ומיטוב למנועי חיפוש בחיפוש אורגני (SEO) כדי להגיע לקהלי היעד.
 • מיצוב הסטארט־אפ ומיתוגו כדי לבדלו מהמתחרים וכדי לבסס את אמינותו בקרב הצרכנים.
 

מיתוג

 • גיבוש זהות מותגית חזקה המשקפת את הערכים, את החזון ואת הערך המוסף של הסטארט־אפ.
 • עיצוב לוגו ייחודי וערכות שיווק מושכות כדי לבסס את ההיכרות של הצרכנים עם המותג ואת האמינות שלו.
 • הנכחת המותג בכל מוקדי הפעילות של קהלי היעד – באתר האינטרנט, במדיה החברתית, באתרי השיווק ותקשורת, ובערוצי הפרסום המודפסים.
 

יזמי סטארט־אפ? זה מה שתקבלו מתהליך הייעוץ

יזמי סטארט-אפ? אל תסתפקו בכישרון שלכם; הכישרון שלכם יעזור לכם לפתח מוצר מנצח, אך בלי ידע עסקי, ניהולי ופיננסי, הוא לא ייקח אתכם רחוק ולא יניב לכם רווחים. היועץ העסקי הוא מורה הדרך שלכם להצלחה, ולעבודה איתו יש יתרונות רבים:

 • מומחיות ותובנות – ליועץ עסקי מנוסה יש ידע רב, תובנות מעשיות מתחום התעשייה ושיטות עבודה שהצלחתן מוכחת. הוא יעזור לכם לקבל החלטות מושכלות ולנווט בחוכמה במים העמוקים של עולם היזמות.
 • הדרכה אסטרטגית – היועץ העסקי שלכם ייתן לכם הדרכה אסטרטגית והמלצות ישימות בדרך להוצאת החזון היזמי מן הכוח אל הפועל. הוא יתווה לכם את הדרך לצמיחה ולהצלחה בכל היבט.
 • קשרים הדוקים – ליועץ עסקי מיומן יש קשרים הדוקים עם בכירים בתחומי התעשייה, היזמות והמימון. הקשרים האלה חיוניים להצלחה של היוזמה העסקית כיוון שהם יכולים לפתוח בפניכם דלתות לשותפים ולמקורות מימון.
 • ייעוץ ותכנון פיננסי, בדיקת כדאיות כלכלית והכנת תחזית פיננסית – היועץ העסקי יסייע ליזם להכין תחזית פיננסית לסטארט־אפ, להגדיר תקציב ולגבש אסטרטגיה לגיוס כספים. יחד עם היזם הוא יבחן את הצרכים הפיננסיים של הסטארט־אפ ויעריך יחד איתו את אפיקי ההשקעה העומדים לרשותו. נוסף על כך הוא יכין הצעות עסקיות למשקיעים. היועץ העסקי יעזור ליזם למצוא משקיעים ולגייס אותם. פרק המשקיעים בתוכנית העסקית יוכיח למשקיעים את ההיתכנות הכלכלית של הסטארט־אפ. המשקיעים העתידיים יקבלו מידע על תזרים המזומנים של הסטארט־אפ, על הכנסותיו המתוכננות ועל הוצאותיו ועל נתוני השוק. בכל הנוגע ליכולות הכלכליות של היזם, היועץ העסקי יעזור ליזם להעריך את ההון העצמי שלו ויוודא שדי בו בשלבים הראשוניים של התהליך. כמו כן הם יחליטו על סכום המימון הנחוץ ליזם, על כמות העובדים הנחוצה לסטארט־אפ, על חלוקת התפקידים ועל המשכורת. היועץ העסקי גם יבחן את ההוצאות השוטפות הצפויות של הסטארט־אפ ויוודא שהוא רווחי ושכדאי להשקיע בו. היועץ העסקי יעזור ליזם להתאים את קווי המתאר של הניהול הפיננסי ליעדים של הסטארט־אפ ולחזון שלו. הניהול הפיננסי צריך להיות מתוכנן כראוי, אך לא נוקשה אלא גמיש ונתון לשינויים. הניהול הפיננסי של הסטארט־אפ יגבש אסטרטגיה לגיוס כספים ומשקיעים. היועץ העסקי ילווה את היזם בתהליך המאתגר של גיוס הממון. הוא יבנה לו תמהיל מימון מדויק ויתווה דרך למינופו ולהרחבתו תוך בנית תוכנית משכנעת למשקיעים פוטנציאלים בכדאיות הכלכלית של הסטארט אפ ומבטיחה את הצטרפותם.
 • משוב חסר פניות. הוא יעזור לכם לזהות חולשות, להימנע מסיכונים ולנצל חוזקות.
 • מיטוב משאבים – היועץ העסקי יעזור לכם לייעל את הקצאת המשאבים, לתעדף יוזמות, למקסם את היעילות העסקית ולנצל בחוכמה את זמנכם, את כספכם ואת הכישרון שלכם.
 

ייעוץ עסקי לסטארט־אפ

ייעוץ עסקי ליזמי סטארט־אפ בפפר פיננסים

ייעוץ עסקי ליזמי סטארט־אפ – ובמיוחד ייעוץ של יועץ מקצועי, מנוסה ומומחה, הכרחי לכל חברת סטארט־אפ וחיוני במיוחד ליזמים בתחילת דרכם. היועץ העסקי מציע ליזמים תובנות חשובות בכל שלב בתהליך הקמת הסטארט־אפ החל בבדיקת ההיתכנות, דרך כתיבת התוכנית העסקית וכלה במינוף הכלכלי ובהתרחבות. הוא מחדד את האסטרטגיה של הסטארט־אפ, את החזון של היזמים ואת היעדים שלהם, ועוזר להם לממש אותם הלכה למעשה.

יועץ עסקי מנוסה יודע איך לזהות סיכונים, איך להתמודד עם אתגרים, ואיך לרתום הזדמנויות להרחבת הפעילות העסקית ולהגדלת הרווחים. שיתוף פעולה עם יועץ עסקי הוא הדרך הטובה ביותר להגדיל את סיכויי ההצלחה של הסטראט־אפ, לגייס שותפים ומימון ולבסס את המוניטין של המותג בקרב קהלי היעד.

תהליך הקמת הסטאר־אפ אינו נטול סיכונים, מכשולים או אתגרים, אך אם אתם עובדים עם יועץ עסקי מנוסה ובעל מוניטין, תצליחו להשאיר את האצבע על הדופק, לעקוב אחר ההתקדמות שלכם ושל הסטארט־אפ ולממש את חזונכם ואת היעדים שלכם. זכרו שעולם היזמות והסטארט־אפ הוא דינמי ומושפע משינויים ומתנודות, ולכן מה שהיה נכון אתמול, לא בהכרח יהיה נכון מחר. לעבודה של היועץ העסקי יש התחלה, אבל אין לה סוף. אומנם היועץ העסקי הוא מורה דרך חשוב בתהליך הקמת הסטארט־אפ, אך ההדרכה שלו נחוצה בכל שלב, והליווי שלו לעולם אינו מיותר.

חולמים להוציא את היוזמה שלכם אל הפועל ולהקים סטארט־אפ חדש ומצליח? אתם צריכים יועץ עסקי מקצועי שיש לו ניסיון רב שנים והצלחות מוכחות בתחום הסטארט־אפ.

הצוות המקצועי של חברת פפר פיננסים מלווה יזמים וחברות הזנק מזה שנים רבות ויעזור גם לכם לגבש את החזון, לממש את היעדים ולהקים סטארט־אפ מצליח ורווחי. לבעלי החברה יש ניסיון רב בתחום ההיי־טק ובעבודה עם חברות הזנק ועם חברות ציבוריות ופרטיות. רואה חשבון אלון פפר היה חבר הנהלה וסמנכ"ל כספים בחברות היי־טק רבות, וענבר רוזנברג עבדה כחברה בהנהלה מצומצמת במשך 17 שנים ויותר בחברות סטארט־אפ ואף בחברה בורסאית שנסחרה בנאסד"ק ובתל אביב.

ליווי צמוד של אנשי מקצוע כמו אלון וענבר הוא הנכס הכי חשוב של הסטארט־אפ שלכם; הוא יוביל אתכם בדרך להצלחה עסקית ולרווחיות.

יזמי סטארט אפ? אל תתמודדו עם הקמת הסטרט־אפ לבד, ואל תוותרו על העזרה שלנו. דברו אתנו, ויחד נוביל אתכם ואת חברת ההזנק שלכם בדרך הנכונה להצלחה.

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

לקריאה נוספת
חיפוש

תפריט נגישות

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

פפר פיננסים - סיירת המטכ"ל של היועצים הפיננסיים בישראל!
נגן וידאו אודות אלון פפר מחברת פפר פיננסים
מימון בתקופת אי וודאות ומלחמה ובפרט בזמן מלחמת חרבות ברזל